O NAS

A Kind of Adventure


Cześć! Z tej strony Kasia, Norbert i Julian, prosto z serca Wielkopolski. Jesteśmy podróżniczą rodzinką, która lubi aktywnie spędzać czas w plenerze, odkrywając przy tym nowe miejsca, spełniając marzenia i doświadczając przygód.

Na co dzień pracujemy na pełen etat, więc na bliższe i dalsze podróże wykorzystujemy każdą nadarzającą się wolną chwilę: długie weekendy, ferie i wakacje. Często zdarza nam się gdzieś wyskoczyć również podczas zwykłego weekendu, a hasło "jednodniówka" nie jest nam obce, zwłaszcza, aby pochodzić po ukochanych górach.

We trójkę udało nam się dotąd odwiedzić kilkadziesiąt państw w Europie oraz wiele niezwykłych miejsc w Polsce. Na naszej liście marzeń mamy jeszcze więcej rzeczy, które chcemy zobaczyć, destynacji, w które planujemy dotrzeć i przygód, które na nas czekają.

Miło nam, że zaglądasz na naszego bloga. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, a nasze wpisy zainspirują Ciebie do samodzielnego wyruszenia w drogę. Znajdziesz u nas inspirację do odwiedzin nietuzinkowych miejsc w Polsce, jak i za granicą oraz praktyczne porady dotyczące planowania podróży - z dziećmi, we dwójkę lub solo.